Dr. Sadık Ahmet


“...Ben bir Türk olduğum için hapse götürülüyorum. Eğer Türk olmak bir suç ise, burada tekrar ediyorum. Ben bir Türk‘üm ve öyle kalacağım. Bu mesajımla Batı Trakya azınlığına sesleniyorum ve Türk olduklarını unutmamalarını söylüyorum.”
Dr. Sadık Ahmet

İkamet Tezkeresi Hk. DUYURU

Yabancılar Şube Müdürlüğünün Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne bağlanması ile İkamet Tezkeresi(Yeni veya Uzatma) almak durumunda olan soyadaşlarımıza duyrulur.

İstenilen Belgeler İçin Tıklayınız

 

 

Dernek Faaliyetlerimizi Twitter ve Facebook Adresimizden de takip edebilirsiniz.

BTTDD Belgeseli


Get the Flash Player to see this player.

Site İstatistik

BugünBugün472
DünDün1259
Bu HaftaBu Hafta7521
Bu AyBu Ay20377
ToplamToplam1405167
Makale İçeriği
Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi 8.Bursa Kitap Fuarında ikinci kez stand açıyor.
Sayfa 2
Tüm Sayfalar

title

Bursa 8. Kitap Fuarı’nın açılışı, 27 Şubat-7 Mart 2010 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.  Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi, Bursa 8. Kitap Fuarı’nda ikinci kez stant açmaktadır. Standımızda Batı Trakyalı yazarlarımızın kitaplarını bulabilir ve kendileri ile sohbet etme imkanını elde edebilirsiniz. Siz değerli kitap kurtlarını standımıza bekliyoruz.

AÇILIŞ :

Tüyap Bursa Uluslar arası Fuar ve Kongre Merkezi’ nde düzenlenecek olan Bursa 8. Kitap Fuarı’nda, 28.02.2010 Pazar günü saat: 13.00 itibariyle ikincisini açacağımız  ‘’ Batı Trakyalı Yazarlar ve Eserleri ’’ isimli standımıza tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.