Dr. Sadık Ahmet


“...Ben bir Türk olduğum için hapse götürülüyorum. Eğer Türk olmak bir suç ise, burada tekrar ediyorum. Ben bir Türk‘üm ve öyle kalacağım. Bu mesajımla Batı Trakya azınlığına sesleniyorum ve Türk olduklarını unutmamalarını söylüyorum.”
Dr. Sadık Ahmet

İkamet Tezkeresi Hk. DUYURU

Yabancılar Şube Müdürlüğünün Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne bağlanması ile İkamet Tezkeresi(Yeni veya Uzatma) almak durumunda olan soyadaşlarımıza duyrulur.

İstenilen Belgeler İçin Tıklayınız

 

 

Dernek Faaliyetlerimizi Twitter ve Facebook Adresimizden de takip edebilirsiniz.

BTTDD Belgeseli


Get the Flash Player to see this player.

Site İstatistik

BugünBugün1326
DünDün917
Bu HaftaBu Hafta2243
Bu AyBu Ay15099
ToplamToplam1399889

kupa 1

Üçüncülük kupası BTTDD Bursa Şubesi'nde

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Futbol Takımı, Balkan derneklerinden 10 takımın mücadele ettiği 12. Balgöç-Ali Durmaz Turnuvası'nda üçüncülük kupasının sahibi oldu.


Antrenörlüğünü Erhan Hasan'ın yaptığı BTTDD Bursa Şubesi takımı, Hürriyet Spor Tesisleri'ndeki üçüncülük maçında Balgöç Görükle'yi 4-2 mağlup ederek, kürsüye çıkmayı başardı. Maçın ardından gerçekleştirilen kupa töreninde, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdülkadir Karlık, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Balgöç Başkanı Prof. Dr. Yüksel Özkan ve BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ali Emin Latif de hazır bulundu. Başkan Eminlatif, BTTDD Bursa Şubesi futbolcuları ve antrenör Erhan Hasan ile sponsorlar Carmina Bebe Sahibi Hasan Kara ve M.C. Junior firmasının ortakları Mehmet Çöl ve Murat Coşaner'i tebrik etti. Bu arada Batı Trakya takımı kupanın yanı sıra 2 bin liralık para ödülünün de sahibi oldu.

kupa 3kupa 0kupa 4kupaakupa 5